Zwroty i Reklamacje

Polityka zwrotów

Mogą Państwo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia zawarcia umowy lub w terminie 14 dnia od dostarczenia Produktu.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

Nasze dane do kontaktu:
Tomasz Jusiak, ul. Mełgiewska 13, 21-040 Świdnik, NIP 7123031929,
REGON 060306198, e-mail: zwroty@eco-space.eu

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Proszę o odesłanie towaru na adres siedziby firmy wraz z załączonym FORMULARZEM ZWROTU– niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany jeśli odeślą nam Państwo towar przed upływem 14-dniowego terminu.

Bezpośrednie koszty zwrotu towaru ponosi Kupujący. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem.

Reklamacje

Jeśli uznasz, że otrzymany produkt jest niepełnowartościowy lub dotarł do Ciebie uszkodzony, masz prawo do złożenia reklamacji. Jeśli produkty zostały uszkodzone w trakcie dostawy, możesz wypełnić protokół szkody. Odpowiedni formularz znajdziesz tutaj:

Po wypełnieniu protokołu, otrzymasz drogą mailową plik PDF. Prześlij go do nas na
reklamacje@eco-space.eu. Skontaktujemy się z przewoźnikiem i zajmiemy się reklamacją. W innych sytuacjach wystarczy, że wydrukujesz i wypełnisz FORMULARZ REKLAMACYJNY oraz dołączysz go do paczki. Rozpatrzymy Twoją reklamację w ciągu maksymalnie 14 dni od daty doręczenia przesyłki do siedziby firmy i odeślemy kwotę powiększoną o koszty wysyłki na wskazany nr rachunku bankowego lub wymienimy produkt na nowy (w zależności od informacji zawartej w zgłoszeniu reklamacyjnym).