Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

15,00 

Sojowa Zawieszka zapachowa

CZEKOLADOWIEC,PIERNIK,POMARAŃCZA-ŚWIERK

Naturalna zawieszka zapachowa, którą można powiesić w pomieszczeniu, czy też w szafie. Zawieszka wykonana jest z wosku sojowego z naturalnymi olejkami eterycznym. Udekorowana wstążką.

Dowiedz się więcej
18,00 

Świeca sojowa 60 ml

BAWEŁNA,CYTRUSOWE UDERZENIE,DROGA MLECZNA,EGZOTYCZNA WYPRAWA,GRUSZKA NA OSTRO,PIECZONE JABŁKO,PIERNIK

Świeca ma małą pojemność, idealna na wypróbowanie zapachu.

Dowiedz się więcej
36,00 

Świeca sojowa w ciemnym szkle 120 ml

BAWEŁNA,CYTRUSOWE UDERZENIE,CZEKOLADOWIEC,DROGA MLECZNA,GRUSZKA NA OSTRO,KADZIDŁO,MANGO MANDARYNKA DRZEWO HERBACIANE,PIECZONE JABŁKO,PIERNIK,SZAŁWIA

Świece sojowe w brązowym szklanym pojemniku to minimalistyczna dekoracja domu. Zapach zamknięty w efektownym opakowaniu. W tych świecach spotkasz knot bawełniany.

Dowiedz się więcej
59,00 

Świeca sojowa w ciemnym szkle 180 ml

BAWEŁNA,CYTRUSOWE UDERZENIE,DROGA MLECZNA,EGZOTYCZNA WYPRAWA,GRUSZKA NA OSTRO,KADZIDŁO,PIECZONE JABŁKO,PIERNIK,SZAŁWIA

Świece sojowe w brązowym szklanym pojemniku to minimalistyczna dekoracja domu. Zapach zamknięty w efektownym opakowaniu. W świecy spotkasz knot drewniany.

Dowiedz się więcej
42,00 

Świeca sojowa w puszce 190 ml

BAWEŁNA,CYTRUSOWE UDERZENIE,DROGA MLECZNA,GRUSZKA W PRZYPRAWACH,KADZIDŁO,MANGO MANDARYNKA DRZEWO HERBACIANE,PIECZONE JABŁKO,PIERNIK,SZAŁWIA

Ekologiczna puszka wypełniona naturalnym woskiem sojowym z olejkami eterycznymi lub/i syntetycznymi, które posiadają najwyższe certyfikaty. Świeca posiada 3 knoty drewniane, które uroczą palą się. Metalowa puszka nadaje się do ponownego użytkowania lub do recyklingu.

Dowiedz się więcej
55,00 

Świeca sojowa z drewnianym zamknięciem 230 ml

BAWEŁNA,CYTRUSOWE UDERZENIE,DROGA MLECZNA,GRUSZKA NA OSTRO,MANGO MANDARYNKA DRZEWO HERBACIANE,MĘSKIE SPRAWY,PIERNIK,ŚWIĄTECZNA POMARAŃCZA

Świeca sojowa z drewnianym zamknięciem to prosty, ale piękny produkt. Połączenie najwyższej jakości wosku sojowego, pojemnika szklanego, knota drewnianego oraz certyfikowanego zapachu. Wyjątkowe zamknięcie z wypalonym logo Naturalnej Świecy jest wisienką na torcie.

Dowiedz się więcej