Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

48,00 

Aromaterapeutyczny szampon z olejkami eterycznymi

Aromaterapeutyczny szampon z olejkami eterycznymi do codziennego stosowania. Stworzony na bazie naturalnych i delikatnie myjących środków skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy. Stymulujące olejki eteryczne odświeżają i wzmacniają włosy.

Dowiedz się więcej
23,00 

Delikatny szampon do włosów w kostce

Poznaj młodszego, długo opracowywanego i jeszcze dłużej wyczekiwanego przez wszystkich brata naszego bestsellerowego uniwersalnego szamponu w kostce.  Niebieska kostka idealnie nadaje się do regularnego stosowania przy wszystkich typach włosów.

6.10.2022

Dowiedz się więcej
32,00 

Delikatny szampon w piance

Delikatny szampon w piance to produkt, który w składzie zawiera jedynie łagodne substancje myjące skórę. Z powodzeniem można go używać dla skóry głowy wrażliwej, normalnej czy suchej.

Dowiedz się więcej
49,00 

Detoksykujący szampon z proteinami owsa i zieloną herbatą

Szampon stworzony na bazie naturalnych i delikatnie myjących środków. Stymulujące olejki eteryczne i zielona herbata działają przeciwłupieżowo i hamują proces przetłuszczania się włosów. Proteiny owsa chronią włosy przez uszkodzeniami oraz zwiększają ich elastyczność.

Dowiedz się więcej
43,00 

Hair and Scalp Care – Oczyszczanie Włosów Normalnych

W oczyszczaniu włosów normalnych dobrze jest pamiętać aby skóra głowy zachowała swoją równowagę.

Dowiedz się więcej
43,00 

Hair and Scalp Care – Oczyszczanie Włosów Suchych i Zniszczonych

Oczyszczanie włosów suchych i zniszczonych zapewnia im nawilżenie i regenerację.

Dowiedz się więcej
23,00 

Mydło do włosów i brody WALIGÓRA

Czasy, w których mężczyźni starali się imponować otoczeniu swoim niechlujnym wyglądem i stylem bycia odchodzą w niebyt. Z odsieczą przychodzi WALIGÓRA.

Dowiedz się więcej
25,00 

Mydło DZIEGCIOWE na problemy skórne

Mydło do zadań specjalnych. I pierwsze o tak specyficznym, niepowtarzalnym i kontrowersyjnym aromacie (wyczuwalne nuty: wędzarnia/stare skarpety/wędlina/smoła/kiepy). Kosmetyk jedyny w swoim rodzaju. Co ciekawe – istnieje liczne grono osób, które przepadają za tym specyficznym aromatem.

Dowiedz się więcej
55,00 

Myjąca odżywka do włosów olej jojoba i len

Odżywka myjąca to innowacyjny produkt łączący zalety dwustopniowej pielęgnacji włosów. Ten delikatny krem odżywia włosy jednocześnie łagodnie je oczyszczając, ponadto neutralizuje ładunki elektrostatyczne na włosach. Biozgodny olej jojoba działa wygładzająco, a ekstrakt z lnu wzmacnia włosy.

Dowiedz się więcej
11,00 

Okrągła puszka na szampon/odżywkę

Mała, prosta rzecz. Puszka idealna do przechowywania szamponu i/lub odżywki w kostce.

Dowiedz się więcej
34,00 

Probiotyczny żel do mycia twarzy i ciała Microbiome HOLY HARMONY

Kosmetyki z serii MICROBIOME zawierają bogactwo najwyższej jakości surowców organicznych o udowodnionym działaniu regenerującym, łagodzącym i nawilżającym skórę.

28.10.2022

Dowiedz się więcej
18,00 

Szampon do włosów ciemnych koloryzowanych

Szampon ziołowy do włosów ciemnych „Herbata i henna” będzie idealnym produktem dla kobiet lubiących ziołowe i łagodne kosmetyki, które nie tylko sprawdzają się jako kosmetyki myjące, ale również w naturalny sposób podkreślają wyrazisty kolor włosów.

Dowiedz się więcej